slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 499 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 50 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać 2 pokoje oraz 2018 rok budowy. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na 1 piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 5 kondygnacjach.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca doskonałą lokalizacją w niedalekiej odległości od ścisłego centrum miasta. Wokół panuje jednak cisza i spokój. Blisko do sklepów, punktów usługowych, marketów, aptek, restauracji etc. Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się tu następująco: sypialnia + pokój dzienny + łazienka + aneks kuchenny + balkon + przedpokój. Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14367)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl