slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, a także imponująca cena 430 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 4 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na 1 piętrze i liczy 65,14 mkw. powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 601 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje w pierwszej kolejności nietuzinkowym i przepięknie odremontowanym wnętrzem:
– salon;
– kuchnia;
– pokój;
– sypialnia;
– przedpokój;
– łazienka z wc;
– balkon.
Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest gustownie zaaranżowane i utrzymane w neutralnych, jasnych kolorach. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom nie tylko najwyższy poziom życia na europejskim poziomie, ale również poczucie bezpieczeństwa (domofon). Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z ujętym w cenie częściowym umeblowaniem/wyposażeniem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje atrakcyjną lokalizacją. Nie zwlekaj, umów się już dziś na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Jeśli zostaniesz nowym właścicielem tego ekskluzywnego apartamentu, otrzymasz pakiet upominkowy od WGN Nieruchomości oraz Leroy Merlin, a w nim m.in. 10% rabatu przez cały dzień na zakupy w marketach Leroy Merlin. Promocja dla kredytobiorców. Tylko w naszym biurze. Każdy klient, który skorzysta z bezpłatnego pośrednictwa finansowego naszego doradcy z Notus Finanse i zaciągnie kredyt hipoteczny powyżej 150 tys. zł, może otrzymać darmowo:
-niezbędną wycenę nieruchomości do kredytu
lub
– roczne, obowiązkowe ubezpieczenie nieruchomości.
Zaoszczędź od kilkuset do kilku tysięcy zł na wstępie. O szczegóły promocji zapytaj naszego agenta.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-212)

Kontakt:
e-mail: mikolow@wgn.pl