widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez potrzeby ponoszenia wydatków finansowych. Cena – 2 500 złotych miesięcznie. Powierzchnia 70 metrów kwadratowych. III piętro w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 3 pokojami. Budynek oddany do użytku w 2019 roku.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój
– taras
– balkon.
Kuchnia ekskluzywnego apartamentu umeblowana z kompletnym AGD. Mocnym atutem oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu jest oryginalne i efektowne oświetlenie LED-owe. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy opcja wynajęcia garażu pod budynkiem w kwocie 200 zł/m-c (dodatkowo płatne). Ekskluzywny apartament do wynajęcia zarówno pod długoterminowy, jak i okazjonalny najem. Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10937)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl