na pierwszym planie komfortowa jadalnia w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaży Torreviej (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Torreviej (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Torreviej). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacjato największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Rynek pierwotny. Cena – 159 000 EUR (690 060 złotych). Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z czterech pokoi i usytuowany jest na parterze w trzykondygnacyjnym budynku. Powierzchnia 91 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 7 583 złotych.

Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży uwzględnia już niektóre części wyposażenia, jak np. kuchnię, zasłony, oświetlenie, niektóre meble). Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi to kolejna z mocnych atutów tego luksusowego apartamentu na sprzedaż: łazienka + salon + taras + 3 sypialnie + kuchnia. Trzeba przyznać, że wnętrze zostało zaprojektowane i urządzone wyjątkowo estetycznie, przestronnie i komfortowo.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży położony jest na terenie nowo wybudowanego, prestiżowego kompleksu mieszkaniowego. Przyszli właściciele będą mogli do woli korzystać zarówno ze znajdującego się tu w częściach wspólnych basenu, jak i rozległych terenów zielonych. A skoro o zieleni mowa, to w pobliżu luksusowego apartamentu na sprzedaż znajduje się słynny i ceniony przez mieszkańców „Parque de las Naciones”, czyli unikalny park z jeziorem, kaczkami, żółwiami, kolorowymi karpiami, kaplicami, makietą reprodukcji Europy etc. Do długiej listy zalet warto jeszcze dodać bliskość morza, zdrowy klimat, imponujące krajobrazy, liczne bary, restauracje i sklepy.

Biuro WGN zapewnia całkowitą obsługę klienta: prezentacje wyselekcjonowanych starannie luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-107)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl