słoneczne i przestronne wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności osób, które szukają prestiżu, komfortu, wygody, przestrzeni i elegancji. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez konieczności wydatków. Cena – 2 000 złotych miesięcznie. Powierzchnia 30 metrów kwadratowych. Pierwsze piętro w trzydziestodwukondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem typu kawalerka, studio, 1 pokój.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca przede wszystkim swoją prestiżową lokalizacją w jednym z najsłynniejszych apartamentowców północnej Polski. Na wyciągnięcie ręki znajduje się znane centrum handlowe i niezbędna infrastruktura. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie do wynajmu są całkowicie umeblowane (kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt AGD). Miłym dodatkiem jest taras z grillem gazowym.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10967)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl