zaaranżowane w tonacji bieli wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2012 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na trzecim piętrze z korzystną ekspozycją okien. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 4,5 tys. zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 105 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wraz z kompletnym umeblowaniem. Ogromnym plusem na pewno wykończona kuchnia w gustownej zabudowie ze sprzętem AGD. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 3 sypialnie + 2 łazienki + przedpokój + kuchnia + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się w atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal rozwiniętej infrastruktury (sklepów, centr handlowych, restauracji itp.).

Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się również zapierającymi dech w piersiach widokami z okien na Szczecińskie Bulwary i rzekę Odrę. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11204)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl