widok z salonu na aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do wynajęcia Wieluń

Apartament na wynajem Wieluń

Luksusowy apartament na wynajem w Wieluniu (łódzkie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia to z pewnością wysoki standard, okazyjna cena 2,1 tys. złotych miesięcznie, a także komfortowa powierzchnia 61 mkw. w pięciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2019 roku. Wszystkie trzy pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne pierwsze piętro oraz konkurencyjna cena. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia znajduje się w znakomitej lokalizacji, w pobliżu licznych miejsc zabaw dla dzieci, przedszkoli, szkół, lokali, punktów gastronomicznych, obiektów sportowych, pływalni etc. Dodatkowo przyszli najemcy będą mogli bez skrępowania korzystać sali fitness, mokrej i suchej sauny. Luksusowy apartament do wynajmu jest kompletnie umeblowany i wyposażony. Dużym atutem jest z pewnością imponujące patio. Ekskluzywny apartament do wynajęcia łącznie z praktyczną komórką lokatorską. Pozostałe pomieszczenia i pokoje to: hol + pokój dzienny + pokój dzienny + łazienka z wc + sypialnia + aneks kuchenny.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie kredytów hipotecznych i ubezpieczeń. Wieloletnia współpraca z 20 towarzystwami ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najlepszego ubezpieczenia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1440)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl