slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na pierwszym piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 3,5 tys. zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 50 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament na wynajem przez minimum dwanaście miesięcy. Luksusowy apartament do wynajęcia znajduje się na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla, blisko parku. Osoby zmotoryzowane mają możliwość wynajmu miejsca parkingowego w podziemnym garażu. Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się ciekawym i efektownym wnętrzem z zastosowaniem estetycznego oświetlenia. Na straży bezpieczeństwa czuwa całodobowy monitoring + wideodomofon. Za wygodę użytkowania odpowiada ogrzewanie podłogowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: aneks kuchenny + łazienka + garderoba + korytarz + salon + sypiania. Warto podkreślić, że zastane umeblowanie zostało wykonane na indywidualne zamówienie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-472)

Kontakt:
e-mail: piotr.kallas@wgn.pl