slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 359 700 zł (5 994 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym wieżowcu z 1980 roku o 11 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 60,01 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może eleganckim, prestiżowym, komfortowym oraz odremontowanym wnętrzem z ładnym balkonem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje również przepiękną lokalizacją na terenie kameralnego i bezpiecznego osiedla. W pobliżu znajdziemy: place zabaw, obiekty sportowe, żłobki, przedszkola, szkoły, centra handlowe, markety, dyskonty popularnych sieci, sklepy, punkty usługowe itp. Na zmotoryzowanych czeka duży parking. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa, za co odpowiada domofon, zamykana klatka schodowa oraz spokojne sąsiedztwo.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– kuchnia
– łazienka
– wc
– 2 sypialnie
– przedpokój.
Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji (niedawno remont). Luksusowy apartament na sprzedaż w opcji z lub bez wyposażenia (do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem). Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3160)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl