slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Studio/kawalerka. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 36,35 m2, lokalizacją na I piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament na wynajem znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena. Budynek z 2008 roku o 1 kondygnacji z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 650 zł/m-c zł i przemyślanym rozkładem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może wysmakowanym wnętrzem z praktycznym rozkładem pomieszczeń:
– pokój dzienny/sypialnia;
– łazienka;
– aneks kuchenny;
– przedpokój;
– kuchnia.
Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się dodatkowo atrakcyjna lokalizacja na terenie kameralnego, ogrodzonego, monitorowanego i zamkniętego osiedla.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-694)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl