slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 46,45 m2, lokalizacją na IV piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 21 313 zł/m2. Budynek z 2020 roku o 6 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 990 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności swoją rewelacyjną lokalizacją 300 m od morza, w pasie nadmorskim, w otoczeniu zieleni oraz terenów rekreacyjnych. Okolica uchodzi za niezwykle malowniczą. Nie brakuje tu bogatej infrastruktury handlowo-usługowo-edukacyjnej: supermarketów, piekarni, sklepów, szkół, przedszkoli, żłobków etc. Amatorzy ruchu na świeżym powietrzu docenią na pewno długie ścieżki spacerowe i rowerowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany w modnym stylu „loft”. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada wideodomofon + monitoring. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest kompletnie wyposażone. Nad zapewnieniem komfortu czuwa dodatkowo ogrzewanie podłogowe. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + przedpokój + balkon.

W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1501)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl