slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecin (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 3 800 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 68 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać 3 pokoje oraz niedawny rok budowy 2019. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na I piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 3 kondygnacjach.

Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa swoją prestiżową lokalizacją na zamkniętym terenie. Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się przepięknym balkonem/tarasem oraz przynależnym miejscem postojowym. Dużą zaletą luksusowego apartamentu na wynajem jest także jego komfortowe i eleganckie wnętrze zaaranżowane w wysmakowanym stylu:
– salon;
– aneks kuchenny;
– 2 sypialnie;
– korytarz;
– łazienka;
– balkon.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia są kompletnie wyposażone/umeblowane. Niezwykle efektownie prezentuje się oryginalne, LED-owe oświetlenie. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13560)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl