slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 3 200 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 49 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku południowy zachód, 2 pokoje oraz niedawny rok budowy 2017. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na II piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 4 kondygnacjach.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje swoją prestiżową lokalizacją w nowym budynku apartamentowym na Starym Mieście przy słynnym zamku Książąt Pomorskich. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu kompletnie wykończone, całkowicie wyposażone i umeblowane w wysokim standardzie:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– łazienka;
– przedpokój.
Z okien rozpościera się imponujący widok na Bulwary Szczecińskie i Starówkę. Duże wrażenie robi też efektowne oświetlenie LED-owe. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są solidne, antywłamaniowe drzwi. Zmotoryzowani docenią liczne miejsca parkingowe przed budynkiem. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13820)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl