slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Ekskluzywny apartament na wynajem Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 47 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na II piętrze w budynku z 2018 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2 800 zł/m-c, 2 pokoje oraz lokalizacja w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca prestiżową lokalizacją w nowoczesnym budynku w centrum miasta. Nieopodal słynne Wały Chrobrego, liczne sklepy, centra handlowe, punkty usługowe. Ekskluzywny apartament do wynajmu imponuje również nowoczesnym designem kompletnie umeblowanego/wyposażonego wnętrza, na które składają się:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój.
Warto podkreślić, że wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu jest gustownie zaprojektowane przez projektanta w bardzo wysokim standardzie.  Prestiżu ofercie dodaje fakt, że w budynku, gdzie znajduje się oferowany do wynajęcia ekskluzywny apartament, swoje usługi oferuje concierge. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13858)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl