slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Legnica

Apartament do wynajmu Legnica

Ekskluzywny apartament na wynajem Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 47 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na IV piętrze w budynku z 2020 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2 000 zł/m-c, 2 pokoje oraz lokalizacja w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Wystawa okien w kierunku zachodnim. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się niezwykle komfortowym i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem oraz słonecznym balkonem. Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może również fantastyczną lokalizacja w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego: szkół, przedszkoli, marketów, sklepów, punktów usługowych oraz rozległych terenów zielonych. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum w mniej niż 10 minut, a także na S3 oraz autostradę A4.

Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje swoim najemcom życie na europejskim poziomie w otoczeniu licznych wygód i udogodnień, jak np. klimatyzacja. Warto w tym miejscu nadmienić, że wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu jest kompletnie umeblowane i wyposażone salon + aneks kuchenny + pokój + łazienka + przedpokój.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6110)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl