slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Kawalerka / 1 pokój / studio. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 150 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 30 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku południowy zachód oraz stosunkowo niedawny rok budowy 2012. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na II piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 5 kondygnacjach.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajmu oczarowuje zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem i dobrze nasłonecznionym balkonem, skąd rozpościera się fantastyczny widok na zieleń. Luksusowy apartament na wynajem olśniewa swoją elitarną lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla. Cisza i spokój. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest wykończone, wyposażone i umeblowane:
– salon;
– balkon;
– przedpokój;
– kuchnia;
– łazienka z wc.

Luksusowy apartament do wynajmu zapewnia swoim najemcom wysoki komfort życia (klimatyzacja sterowana za pomocą telefonu) oraz bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi). W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach „najmu okazjonalnego” tylko dla osób bez dzieci i bez zwierząt.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapraszamy na prezentację,

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13971)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl