slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 900 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 52 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać 2 komfortowe pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na X piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 10 kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa już od przekroczenia progu kameralnym, eleganckim i wysublimowanym wnętrzem zapewniającym domownikom wysoki standard życia. Luksusowy apartament do wynajmu możliwy dla osób ze zwierzętami. Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może prestiżową lokalizacją na terenie elitarnego, zamkniętego osiedla niedaleko centrum. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami. Z okien rozpościera się imponujący widok na otaczający krajobraz.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon;
– sypialnia;
– balkon;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.
Ekskluzywny apartament do wynajmu wyposażony niezwykle nowocześnie.

Luksusowy apartament na wynajem zapewnia domownikom nie tylko najwyższy standard, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa oraz prywatności. Ekskluzywny apartament do wynajęcia ekonomiczny w eksploatacji. Na zmotoryzowanych czeka miejsce parkingowe (dodatkowo płatne). Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów oraz umówienia się na prezentację tego wyjątkowego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (075-53)

Kontakt:
e-mail: szczecin7@wgn.pl