slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Ekskluzywny apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 25 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na V piętrze budynku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 1 700 zł/m-c oraz lokalizacja w 11-kondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Wystawa okien w kierunku południowy zachód. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na wynajem oczarowuje już od przekroczenia progu komfortowym i eleganckim wnętrzem:
– salon/sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.
Wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem kompletnie wyposażone we wszystkie meble i sprzęt AGD.

Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także prestiżową lokalizacją w sercu jednej z dzielnic. Budynek znajduje się w drugiej linii zabudowy, co zapewnia ciszę i spokój. Wokół dużo zieleni. Ekskluzywny apartament do wynajmu dla osób nieposiadających zwierząt. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach najmu okazjonalnego. Właściciele aut docenia liczne miejsca parkingowe przed budynkiem. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Oferta na wyłączność, zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14187)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl