fragment ekskluzywnego salonu w luksusowym apartamencie na wynajem Tczew

Apartament do wynajmu Tczew

Luksusowy apartament do wynajęcia w Tczewie (pomorskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności osób, które szukają prestiżu, komfortu, wygody, przestrzeni i elegancji. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez konieczności wydatków. Cena – 320 000 złotych miesięcznie. Powierzchnia 112,4 metra kwadratowego. Parter w 1-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 5 pokojami.

Luksusowy apartament do wynajęcia objęty programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu pośrednik wynagradzany jest wyłącznie przez właściciela. Długą listę zalet ekskluzywnego apartamentu do wynajmu otwiera atrakcyjna lokalizacja na terenie cichego, bezpiecznego i spokojnego osiedla z pełną infrastrukturą miejską. Dodatkowo niezwykle miłe sąsiedztwo. Blisko stąd do szkoły, przedszkola, wielu sklepów itp.

Kolejnym, mocnym atutem luksusowego apartamentu na wynajem jest bardzo słoneczne, jasne i widne wnętrze. Tworzą je następujące pomieszczenia: salon + pomieszczenie gospodarcze + 3 sypialnie + taras + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + przedpokój + łazienka. Zapraszam do obejrzenia luksusowego apartamentu do wynajmu. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 8527. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-1819)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl

x (x)