kameralny i klimatyczny salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Legnica (okolice)

Apartament do wynajęcia Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament na wynajem w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze jego atuty. Luksusowy apartament do wynajęcia umeblowany oraz wyposażony, dzięki czemu nowi najemcy mogą od razu w nim zamieszkać. Cena – 1 000 złotych miesięcznie. Powierzchnia 70,2 metra kwadratowego. 3 pokoje. I piętro w 2-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: salon + 2 sypialnie + kuchnia + jadalnia + łazienka + garderoba + przedpokój + kotłownia. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem kompletnie umeblowane oraz wyposażone w sprzęt RTV/AGD. Luksusowy apartament do wynajęcia ogrzewany centralnie piecem na pelet. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Dla zmotoryzowanych najemców przewidziano miejsca postojowe przy budynku.

Cicha lokalizacja w spokojnej okolicy, blisko sklepów, szkół oraz rozległych terenów zielonych to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu do wynajmu. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11869)

Kontakt:
e-mail: a.owoc@wgn.pl

x (x)