nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia w Krakowie

Apartament do wynajmu w Krakowie

Luksusowy apartament dwupokojowy w Krakowie (małopolskie) za 2,4 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na szóstym piętrze dziesięciokondygnacyjnym budynku z 2018 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 54 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na południowy zachód. Luksusowy apartament zaprojektowany i urządzony w nowoczesnym stylu. Widać to na przykład po oryginalnym, nowoczesnym oświetleniu a także meblach i sprzęcie najwyższej klasy.

Ekskluzywny apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: sypialnia + przedpokój + salon + łazienka + aneks kuchenny + balkon. Wnętrze luksusowego apartamentu wykończone w najwyższym standardzie z materiałów najlepszego gatunku. Kolejnym, mocnym atutem ekskluzywnego apartamentu jest jego elitarna lokalizacja na terenie monitorowanego i zamkniętego osiedla w prestiżowej inwestycji deweloperskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wiele punktów usługowo-handlowych, popularne centrum handlowe, sklepy itp.

Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-573)

Kontakt:
e-mail: k.jaremko@wgn.pl
Tel. +48 530 954 242