od lewej ekskluzywny salon, nowoczesny aneks kuchenny oraz komfortowy pokój w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Katowicach

Apartament na sprzedaż w Katowicach

Luksusowy apartament trzypokojowy w Katowicach (śląskie) za 388 tysięcy złotych na sprzedaż.

Ekskluzywny apartament usytuowany jest na trzecim piętrze sześciokondygnacyjnego budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 68 metrów kwadratowych. Mocnym atutem ekskluzywnego apartamentu jest z pewnością ujęte już w cenie całkowite umeblowanie ze sprzętami AGD.

Ekskluzywny apartament adresowany do najbardziej wymagających klientów. Luksusowy apartament o dużym potencjale, który można potraktować jako lokata kapitału albo inwestycja pod późniejszy wynajem. Sprzyja temu elitarna i jedna z najbardziej rozpoznawalnych w całej Polsce lokalizacji, to znaczy obok katowickiego „Spodka”.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu tworzą:
– salon
– przedpokój
– kuchnia
– wc
– sypialnia
– łazienka
– garderoba
– pokój

Do ekskluzywnego apartamentu przynależy piwnica. Ekskluzywny apartament gotowy do zamieszkania przez przyszłych właścicieli. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Naszą firmę charakteryzuje profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. Zapraszamy do współpracy. (120-13423)

Kontakt:
Tel. +48 733 266 466