przestronny salon i aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Warszawa

Apartament do wynajmu Warszawa

Luksusowy apartament do wynajęcia w Warszawie (mazowieckie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez potrzeby ponoszenia wydatków finansowych. Cena – 2 300 złotych miesięcznie. Powierzchnia 38,23 metra kwadratowego. I piętro w 3-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 2 pokojami. Budynek oddany do użytku w 2019 roku. Ekspozycja okien na południe.

Ekskluzywny apartamentu do wynajęcia świeżo po remoncie z nowym kompletnym wyposażeniem. Właściciel dopuszcza możliwość doposażenia dodatkowymi meblami pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy. Warto podkreślić, że w cenie czynszu najmu luksusowego apartamentu jest już ujęta opłata za miejsce garażowe w hali garażowej oraz komórkę gospodarczą. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezwykle ciche, jasne, widne i słoneczne. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest całodobowa ochrona. W cenę wynajmu wliczony czynsz i koszty ogrzewania luksusowego apartamentu. Dodatkowo płatne prąd i woda zgodnie z licznikami.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-25)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl