przestronne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament na sprzedaż w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 609 000 złotych. Powierzchnia 73 metry kwadratowe w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 8 342 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 3 pokoje. II piętro w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 2010 roku. Ekspozycja okien w kierunku północ-południe.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + aneks kuchenny + 2 pokoje + łazienka + przedpokój + 2 balkony. Dla podwyższenia komfortu użytkowania ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży rozprowadzono w nim ogrzewanie podłogowe. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest nowoczesna instalacja alarmowa oraz monitoring na osiedlu. Wokół rozległe tereny zielone. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż podlega indywidualnej negocjacji. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno zainteresuje opcja kupna 2 miejsc postojowych (35 000 zł/każde). Do nabycia jest też komórka lokatorska w cenie 9 000 zł. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-317)

Kontakt:
e-mail: t.nowosiad@wgn.pl