slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Bielsko-Biała

Apartament na sprzedaż Bielsko-Biała

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bielsku-Białej (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 71,4 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 905 zł/m2, co daje 850 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzeba pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2022 roku.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności nobilitującą lokalizacją 600 metrów od Rynku, w samym sercu miasta. To teren nowo wybudowanego, kameralnego osiedla. Wokół galerie handlowe, punkty usługowe, sklepy, szkoły, a także ładne parki. Luksusowy apartament do sprzedaży oczarowuje estetycznie zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, gdzie znajdziemy: kuchnię + pokój dzienny + 2 sypialnie + strefę jadalnianą + hol + łazienkę. Do dyspozycji mieszkańców jest także starannie wypielęgnowany ogród z ławkami oraz mini placem zabaw (w częściach wspólnych).

Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje życie na światowym poziomie w otoczeniu wielu podnoszącym komfort udogodnień (np. ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa na tle konkurencyjnych ofert estetycznie urządzonym i wyposażonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki wnętrzem (gres, deska barlinecka). Osoby posiadające samochód z pewnością docenią miejsce postojowe w podziemnym garażu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27730)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl