slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 67,79 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południe – północ – wschód – zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 771 zł/m2. Kamienica o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 459 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale – doskonale nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale również jako zakup inwestycyjny z myślą o bezpiecznej lokacie kapitału. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym klientom ceniącym ciszę i spokój, a także bliskość infrastruktury miejskiej. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży pozostaje do uzgodnienia i obejmuje całe wyposażenie ze sprzętem AGD. Niezwykle efektownie prezentuje się tu nowoczesne oświetlenie LED w różnej konfiguracji i kolorystyce.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa także komfortowo zaaranżowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy: aneks kuchenny + pokój dzienny + 2 sypialnie + schowek gospodarczy + łazienkę z wc + oddzielne wc + garderobę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł kapitalny remont w 2014 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zajmuje całe poddasze, co gwarantuje prywatność (brak sąsiadów obok + cała klatka schodowa na tym poziomie do wyłącznej dyspozycji). Właściciele aut z pewnością docenią zamykany na bramę parking tylko dla lokatorów. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje atrakcyjną lokalizacją w szybko rozwijającej się części miasta, z dala od zgiełku, a zarazem w bliskim sąsiedztwie pełnej infrastruktury. Znajdziemy tu: punkty usługowe, sklepy, wyższe uczelnie, markety, szkoły, centra handlowe. Atutem lokalizacji są tereny rekreacyjne, sportowe, parki i dużo zieleni.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Dowiedz się więcej u naszego agenta lub na naszej stronie www.wgn.pl. Potrzebujesz pomocy z finansowaniem, nasz ekspert kredytowy wyliczy Twoją zdolność kredytową i zaproponuje odpowiednią ofertę. Przy zakupie tego luksusowego apartamentu należy uwzględnić koszty notarialne i wynagrodzenie biura nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-576)

Kontakt:
e-mail: j.zwolinski@wgn.pl