zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Docenią to najbardziej wymagający klienci, którzy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 489 tys. złotych. Powierzchnia 96 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 5 094 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą trzy pokoje. Trzecie piętro w czterokondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Rok budowy – 2012. Wystawa okien na południe.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Kolejną z największych zalet oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest jego znakomita lokalizacja na terenie eleganckiego osiedla. Bezpieczeństwo, spokój i cisza. W pobliżu znajduje się rozwinięta infrastruktura: ośrodek zdrowia, boisko, przedszkole, szkoła, centrum handlowe, sklepy wielkopowierzchniowe etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w eksploatacji. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z zabudową kuchni, wyposażeniem w markowy sprzęt AGD, szafami w zabudowie oraz innym wyposażeniem (po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem). Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy:
– komórka lokatorska (12,15 m2)
– indywidualnie przypisane miejsce postojowe przy budynku (13 m2).

Długą listę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto uzupełnić o ogromny potencjał, jaki w nim drzemie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży bowiem doskonale nadaje się dla rodziny lub osób ceniących sobie dużą przestrzeń. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
POZIOM 1:
– salon
– przedpokój
– balkon
– łazienka z wc
– kuchnia
POZIOM 2:
– komunikacja
– sypialnia główna
– pokój
– łazienka z wc.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży zostały wykończone niezwykle elegancko, nowocześnie i przestronnie. Zadbano o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół. Ogromne wrażenie robi system nowoczesnego oświetlenia podsufitowego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnego apartamentu w naszym biurze.

Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11954)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl

x (x)