komfortowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament na sprzedaż w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Docenią to najbardziej wymagający klienci, którzy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 318 tys. złotych. Powierzchnia 33,34 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 9 538 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzy jeden pokój (kawalerka, studio). Czwarte piętro w dziesięciokondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Rok budowy – 2019.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w otoczeniu kompletnej infrastruktury handlowo-usługowej. Elitarna lokalizacja z dogodnym dojazdem do centrum. Luksusowy apartament zachwyca swoim ogromnym potencjałem. Oprócz funkcji stricte mieszkalnej, doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon/sypialnia
– przedpokój
– aneks kuchenny
– łazienka.

Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-334)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl

x (x)