nowocześnie zaaranżowany pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład sześciu pokoi, a także imponująca cena 599 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 120 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 992 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż pozostawiony do własnej aranżacji przez kupującego, dzięki czemu będzie on w stanie zaaranżować go zgodnie z własnymi potrzebami i gustem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się nobilitującą lokalizacją w sercu miasta. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowane na dwóch kondygnacjach:
POZIOM PIERWSZY: wc + przedpokój + 3 pokoje
POZIOM DRUGI: aneks kuchenny + sypialnia + salon + łazienka.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa (kamera + monitoring) oraz komfortu (klimatyzacja + własne ogrzewanie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa także imponującymi widokami z okien na deptak i Termy. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13018)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl