słoneczny pokój dzienny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Benalmadena)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Benalmadena)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Benalmadena (Hiszpania Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 621 tys. zł i powierzchnia 53 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 717 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert przepięknym basenem na dachu, strefą hydromasażu i strefą chill-out. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim, dzięki czemu przyszli właściciele mogą urządzić go i wyposażyć zgodnie z własnym gustem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może dodatkowo atrakcyjną lokalizacją w pobliżu licznych szkół, centr handlowych, parków, aptek, banków, przedszkoli, szpitala, placów zabaw, bazarów, przychodni zdrowia, obiektów sportowych etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (klimatyzacja). Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: sypialnia + taras + salon + łazienka. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa imponującymi widokami na Morze Śródziemne i panoramę wybrzeża. Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością aż dwadzieścia miejsc parkingowych w podziemnym garażu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje również dużym potencjałem, ponieważ doskonale nadaje się pod dochodowy wynajem albo apartament wakacyjny. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnego i cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Gwarantuję kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8651)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl