slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 52,38 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 491 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 340 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Warto na początku podkreślić, że cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zawiera meble + kuchnię w zabudowie + wyposażenie AGD. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym lokatorom wysoki standard bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze troszczy się cyfrowy domofon, natomiast komfort zapewnia ogrzewanie podłogowe. Kolejnym udogodnieniem luksusowego apartamentu na sprzedaż jest przynależne pomieszczenie piwniczne + miejsce parkingowe przed budynkiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa zadbanym i zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, na które składają się:
– łazienka z wc;
– balkon;
– pokój dzienny;
– przedpokój;
– pokój;
– aneks kuchenny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto elitarną lokalizacją w sercu miasta. Na wyciągnięcie ręki rozwinięta infrastruktura:
– apteka;
– przychodnia zdrowia;
– kościół;
– sklepy;
– klub fitness;
– boiska sportowe;
– place zabaw;
– szkoły;
– przedszkole.
To dobra lokalizacja także dla wielbicieli ruchu na świeżym powietrzu (ścieżki rowerowe, trasy spacerowe itp.).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa kompletnie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13702)

Kontakt:
e-mail: d.turko@wgn.pl