slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 439 tys. zł i powierzchnia 58,01 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowego wschodu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 568 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa ogromnym potencjałem komercyjnym, ponieważ stanowi doskonałą propozycję pod zakup inwestycyjny. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest w pełni wyposażone. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje nowym mieszkańcom życie na bardzo wysokim poziomie. Znajdziemy tu na przykład instalację klimatyzacji.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjnym, estetycznie urządzonym i stylowym wnętrzem: kuchnia + pokój dzienny + sypialnia + łazienka + przedpokój. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy indywidualne miejsce parkingowe. Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności wspaniałą lokalizacją nieopodal centrum miasta. Pomimo tego okolica uchodzi za bezpieczną, cichą i spokojną. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy kościoły, szkoły, punkty usługowe, sklepy, całodobowe apteki i ośrodki zdrowia. To również znakomita lokalizacja dla amatorów aktywnego wypoczynku ze względu na pobliskie tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe oraz obiekty sportowe. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej nawet wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu i innych nieruchomości. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14304)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl