slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 4-kondygnacyjną kamienicę oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 69,47 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku północny zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 183 zł/m2, co daje 499 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 4 pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności swoją prestiżową lokalizacją w centrum oraz przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń: 3 sypialnie + salon + aneks kuchenny + łazienka z wc + przedpokój. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne oraz strychowe. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim domownikom nie tylko najwyższy komfort i życie na europejskim poziomie, ale również poczucie bezpieczeństwa, o co dba cyfrowy domofon. Osoby zmotoryzowane ucieszą na pewno liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w otoczeniu szkół, przedszkoli, placów zabaw, centr handlowych, kościołów, poczty etc. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także swoim olbrzymim potencjałem i skierowany jest także do klienta inwestycyjnego. To także znakomita propozycja pod kancelarię albo biuro. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13856)

Kontakt:
e-mail: d.turko@wgn.pl