slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Kawalerka / 1 pokój / studio. Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, sześciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w konkurencyjnej rynkowo cenie 16 822 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2023. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 27,88 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 469 tys. zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia nowym właścicielom idealne warunki do życia w najwyższym standardzie. Ekskluzywny apartament na sprzedaż poszczycić się może eleganckim, nowoczesnym i wykończonym z najwyższą starannością wnętrzem obejmującym następujące pomieszczenia i pokoje: aneks kuchenny + pokój dzienny/sypialnia + balkon + przedpokój + łazienka. Do ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż przynależy naziemne miejsce postojowe (dodatkowo płatne 25 tys. zł).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest nowy i dotychczas nie był zamieszkały. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia oprócz wspominanego już najwyższego standardu także wysoki stopień bezpieczeństwa (domofon + brelok zbliżeniowy). Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może dużym potencjałem inwestycyjnym z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Luksusowy apartament na sprzedaż to także doskonała propozycja dla zamożnych singli lub majętnych par, które cenią wygodę, komfort i bliskość natury.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa doskonałą lokalizacją na malowniczym i poszukiwanym na rynku osiedlu. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do pozostałych części miasta. Rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowo-oświatowa w najbliższej okolicy to m.in. przedszkola, żłobki, sklepy, lokale usługowe, strefy fitness, zakłady kosmetyczne, szkoły, place zabaw. Nie brakuje tu również atrakcyjnych terenów zielonych sprzyjających rekreacji. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1823)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl