efektowne oświetlenie salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Ciudad Quesad (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Ciudad Quesad (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Ciudad Quesad). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 259 700 EUR (1 112 410 złotych). Powierzchnia 89 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 12 499 złotych. Rynek pierwotny. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą dwa pokoje w 2-kondygnacyjnym budynku. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje prywatny garaż.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży świetnie nadaje się nie tylko na wyjazd wakacyjny czy urlopowy, ale i całoroczne zamieszkanie. Sprzyja temu funkcjonalny rozkład pomieszczeń: taras + 2 sypialnie + solarium + 2 łazienki + kuchnia + salon. Do długiej listy zalet warto dodać atrakcyjną lokalizację, w której można znaleźć spokój oraz cieszyć się widokami i bliskością (5 minut drogi) jednych z najlepszych plaż Morza Śródziemnego. Na koniec warto nadmienić, że nowi lokatorzy będą mogli korzystać z terenów zielonych, ogrodów, basenu i parkingu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-16)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)