przestronne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 233 000 złotych. Powierzchnia 64,63 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 3 605 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 3 pokoje. II piętro w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek oddany do użytku w 1993 roku. Wystawa okien w kierunku wschód – zachód.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w spokojnej okolicy oraz w otoczeniu zadbanej zabudowy. Nieopodal wiele sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych etc.

Luksusowy apartament do sprzedaży dedykowany pracującemu małżeństwu z uczącymi się dziećmi, ceniącemu sobie ciszę, bezpieczeństwo najbliższych oraz zaufanych sąsiadów. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu ekskluzywnego apartamentu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– balkon
– 2 pokoje
– aneks kuchenny
– przedpokój
– łazienka
– osobne wc.

Skupujemy luksusowe apartamenty za gotówkę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy odpowiednia ilość miejsc parkingowych przy budynku oraz parking. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2285)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl

x (x)