slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Famagusta)

Apartament na sprzedaż Cypr (Famagusta)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Famagusta (Cypr). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dwukondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 569 994 zł i powierzchnia 32 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 17 812 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony jest w liczne, nowoczesne rozwiązania i technologie typu „smart house”, jak np.:
– system generatora i infrastruktura klimatyzacji;
– centralna infrastruktura systemu satelitarnego;
– infrastruktura systemu internetowego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przepięknym ogrodem oraz przynależnym miejscem parkingowym. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także eleganckim wnętrzem oraz elitarną lokalizacją w nobilitującej inwestycji deweloperskiej nieopodal plaży (spacerem mniej niż dziesięć minut). Niezwykle efektownie prezentuje się również najbliższa infrastruktura części wspólnych:
– restauracje;
– kawiarnie;
– sauny;
– łaźnie tureckie;
– siłownie;
– baseny,
– sklepy.

WGN dba o wszystkie niezbędne formalności związane z zakupem. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu skontaktuj się z nami mejlowo. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-626)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl