slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Gazima-usa)

Apartament na sprzedaż Cypr (Gazima-usa)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Studio / kawalerka / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 448 912 zł (8 016 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2022 roku o 13 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 56 m2. XIII piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Korzystna ekspozycja okien na zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim zaprojektowanym w nowoczesnym designie wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może imponującymi widokami z okien na morze. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się pod lokatę kapitału, ergo zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie bądź/i sprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem. To lubiana przez turystów z całego świata okolica.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną lokalizacją. Wielbiciele aktywnego wypoczynku docenią baseny i siłownie, a miłośnicy sportów wodnych i słonecznych kąpieli – przepiękne, piaszczyste plaże. W okolicy nie brakuje miejskiej architektury, to znaczy: marketów, parkingów, barów, sklepów, placów zabaw, restauracji, kawiarni i barów. Miłym udogodnieniem dla mieszkańców tego luksusowego apartamentu na sprzedaż będzie na pewno zapewniony transfer na plażę, usługa cotygodniowego sprzątania etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ciekawym rozkładem pomieszczeń: balkon + łazienka + salon/sypialnia + aneks kuchenny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia wszystkim mieszkańcom najwyższy standard bezpieczeństwa, nad czym nieustannie czuwa całodobowa ochrona oraz system kamer.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-508)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl