slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 255 000 zł (5 335 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 47,8 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoją atrakcyjną lokalizacją nieopodal licznych marketów znanych sieci, szkół, obiektów sportowych, punktów usługowych etc. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się dla zamożnych małżeństw z uczącymi się dziećmi. To również doskonała propozycja zakupu inwestycyjnego z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo/i odsprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może nowoczesnym designem oraz praktycznym rozkładem: salon + sypialnia + pokój + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim lokatorom wysoki standard bezpieczeństwa oraz komfortu (klimatyzacja). Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje meble kuchenne + pokojowe. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-270)

Kontakt:
e-mail: r.gaszyna@wgn.pl