slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Gazimagusa)

Apartament na sprzedaż Cypr (Gazimagusa)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gazimagusa (Cypr). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 914 100 zł i powierzchnia 98 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Standard deweloperski.  Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 328 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca fantastycznym wnętrzem zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Znajdziemy tu: balkon + 2 łazienki + 3 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom nie tylko najwyższy poziom komfortu, ale i bezpieczeństwa, którego strzegą kamery + systemy przeciwpożarowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w rewelacyjnej lokalizacji, na terenie luksusowej inwestycji deweloperskiej z basenami, ogrodami, siłowniami, saunami, gabinetami masażu, centrum SPA w częściach wspólnych. Właściciele aut z kolei docenią pobliski parking. W odległości spaceru niezbędna do codziennego życia infrastruktura. Do plaży jest zaledwie kwadrans drogi. To niewątpliwie jedna z najlepszych lokalizacji na wyspie. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-548)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl