slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Isekle)

Apartament na sprzedaż Cypr (Isekle)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Isekle (Cypr). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 42 m2, lokalizacją na dziesiątym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno cena za metr kwadratowy – 7 199 zł/m2. Budynek o dziesięciu kondygnacjach z rynku pierwotnego oddany zostanie do użytku w 2025 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 302 368 zł i przemyślanym rozkładem jednego pokoju. Standard deweloperski.

Luksusowy apartament na sprzedaż klasy „deLuxe”. Ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowany jest wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami i technologiami, jak np. klimatyzacją (VRF), telewizja satelitarna etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się nowoczesnym designem wnętrza z podziałem na: balkon + łazienkę + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca bliskością plaży i morza. W niedalekiej odległości znaleźć można tajemnicze klasztory, ruiny antycznych miast, a także całkowicie przyziemną, niezbędną do codziennego życia infrastrukturę: wewnętrzne i zewnętrzne parkingi, obiekty sportowe, amfiteatr, bar na tarasie, grill, 5 restauracji różnych kuchni, gabinety masażu, łaźnię turecką, saunę, centrum SPA, aquapark, baseny etc. Warto podkreślić, że okolica uchodzi za niezwykle prestiżową i także poszczycić się może imponującym potencjałem, gdyż tutejsze nieruchomości upodobali sobie majętni, zagraniczni inwestorzy. Na koniec koniecznie należy zaznaczyć, że oferowany na sprzedaż luksusowy apartament położony jest w apartamentowcu o koncepcji hotelowej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie sprzedaży luksusowego apartamentu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a także innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia i inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Mielec. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-18)

Kontakt:
e-mail: mielec@wgn.pl