slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Wrocław (okolice)

Apartament na wynajem Wrocław (okolice)

Luksusowy apartament do wynajęcia w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2022 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2,6 tys.  zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 37 m2 i korzystną wystawą okien na południowy zachód, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na drugim piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o dwóch pokojach.

Ekskluzywny apartament do wynajmu imponuje w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją na terenie bezpiecznego oraz spokojnego osiedla. Na wyciągnięcie ręki mamy: punkty usługowe, gabinety lekarskie, gabinety rehabilitacyjne, supermarkety, plac zabaw, szkołę przedszkole itp. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do autostrady A4.

Luksusowy apartament do wynajęcia na co najmniej rok na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy duża i funkcjonalna komórka lokatorska. Właściciele aut docenią z pewnością dostępne miejsca parkingowe pod blokiem. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje wszystkim najemcom nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo (domofon). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: loggia + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny + sypialnia. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wszystkie meble zostały wykonane na zamówienie.

Ekskluzywny apartament na wynajem jest nowy, dotychczas nie niezamieszkały i czeka na swojego pierwszego najemcę. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się ponadto nowoczesnym designem, komfortem oraz nowoczesnymi rozwiązaniami. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 tys. zł.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-907)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl