slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskale)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskale)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskale (Cypr). Kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 71 m2, lokalizacją na siódmym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 6 410 zł/m2. Wieżowiec z 2022 roku o dziesięciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 455 100 zł.

Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi świetną propozycję zakupu inwestycyjnego z myślą o poważnej lokacie kapitału. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca fantastyczną, zieloną i poszukiwaną na rynku lokalizacją w otoczeniu przepięknej, śródziemnomorskiej przyrody. Są tu aleje spacerowe nad brzegiem morza, co z pewnością ucieszy wielbicielu ruchu na świeżym powietrzu. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią również kompleks basenów, park wodny ze zjeżdżalnią, ścieżki rowerowe, a także obiekty sportowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony jest liczne, nowoczesne rozwiązania, jak na przykład klimatyzacja, centralny system telewizji satelitarnej i internetowej, system hydroforowy i system podgrzewania wody z paneli słonecznych etc. Rodziny posiadające samochód zainteresuje z kolei miejsc parkingowe w budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim eleganckim, pięciogwiazdkowym wnętrzem, co gwarantuje życie na światowym poziomie. Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami. Z okien rozciągają się imponujące widoki na morze. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.

Przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy kompleksową obsługę: prezentację wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z ich zakupem, uzyskanie korzystnego systemu ratalnego na 12 lub 24 miesiące. Obywatele Polscy nie potrzebują wizy, a jedynie ważny paszport lub dowód osobisty. Istnieje możliwość obejrzenia na miejscu oferowanych ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż, zapoznanie się z aspektami prawnymi czy też doświadczenie tamtejszej kultury i klimatu. Organizujemy wyjazdy inwestycyjne i jesteśmy do Państwa dyspozycji w tej kwestii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-456)

Kontakt:
e-mail: l.antoniewicz@wgn.pl