slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskale)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskale)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskale (Cypr). Kawalerka / studio / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe – północ – wschód – zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Niedawny rok oddania do użytku 2022, a także imponująca cena 654 900 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dziesięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na dziesiątym piętrze i liczy 120 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 458 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca od pierwszej prezentacji swoją imponująca lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji z basenami, parkiem wodnym, kortami tenisowymi, boiskami sportowymi, saunami i klubami fitness. Niedaleko stąd do przepięknej plaży i jej słynnego pasażu z wykwintnymi restauracjami, kawiarniami i sklepami.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z miejscem parkingowym w budynku, co na pewno ucieszy zmotoryzowanych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje swoim właścicielom europejski poziom życia w komfortowym wnętrzu rodem z pięciogwiazdkowego hotelu wśród wielu udogodnień, jak:
– klimatyzacja
– system podgrzewania wody z paneli słonecznych
– system hydroforowy
– centralny system telewizji satelitarnej
– centralny system telewizji internetowej.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom również wysoki stopień bezpieczeństwa. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o dużym potencjale – doskonale nadaje się na zakup inwestycyjny z myślą o poważnej lokacie kapitału. Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa spośród konkurencyjnych ofert swoimi fantastycznymi widokami z okien na morze. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy kompleksową obsługę: prezentację, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z jego zakupem, uzyskanie korzystnego systemu ratalnego na 12 lub 24 miesiące. Obywatele Polscy nie potrzebują wizy, a jedynie ważny paszport lub dowód osobisty. Istnieje możliwość obejrzenia na miejscu luksusowego apartamentu na sprzedaż, zapoznanie się z aspektami prawnymi czy też doświadczenie tamtejszej kultury i klimatu. Organizujemy wyjazdy inwestycyjne i jesteśmy do Państwa dyspozycji w tej kwestii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-457)

Kontakt:
e-mail: l.antoniewicz@wgn.pl