slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Kawalerka / studio / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż oferowany jest w standardzie deweloperskim. Funkcjonalny rozkład, niedawny rok oddania do użytku 2023, a także imponująca cena 448 740 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o osiemnastu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na osiemnastym piętrze i liczy 58 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 737 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje już od pierwszego przekroczenia progu swoimi zapierającymi dech w piersiach widokami na morze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w atrakcyjnej okolicy z bogatym zapleczem usługowo-handlowym (sklepy, restauracje, kawiarnie, bary itp.). Dużym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest na pewno bliskość plaży, a także wielu atrakcji turystycznych (grobowców królewskich, starożytnego miasta, greckiego miasta-państwa, historycznych zamków etc.)

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa przemyślanym rozkładem pomieszczeń obejmującym:
– łazienkę;
– aneks kuchenny;
– salon/sypialnię;
– przedpokój.
Właściciele aut docenią na pewno wewnętrzny i zewnętrzny parking. Amatorzy ruchu na świeżym powietrzu zainteresują się kortami do tenisa, boiskami do koszykówki, basenami, aquaparkiem, siłowniami itp. Rodziny z małymi dziećmi z kolei ucieszą place zabaw. Luksusowy apartament sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko najwyższy komfort użytkowania, ale również bezpieczeństwo (całodobowa ochrona).

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-510)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl