slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Tatilsu)

Apartament do sprzedaży Cypr (Tatilsu)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Tatilsu (Cypr). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż oferowany jest w standardzie deweloperskim. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, planowany na 2023 rok oddania do użytku, a także imponująca cena 886 400 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 83 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 680 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności swoimi olśniewającymi widokami na Morze Śródziemne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może unikatową lokalizacją tuż przy plaży. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie znanej inwestycji deweloperskiej. W częściach wspólnych znajdziemy: ogrody, parkingi, place zabaw, baseny, kluby fitness, sauny etc. Amatorów gry w golfa zainteresuje pobliskie pole. W okolicy nie brakuje sklepów, aptek, supermarketów, restauracji.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoim nowoczesnym designem i aranżacją pomieszczeń w śródziemnomorskim designie:
– kuchnia;
– dwie sypialnie;
– pokój dzienny;
– taras;
– łazienka.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-516)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl