slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 541 535 zł (6 943 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o pięciu kondygnacjach. Rok ukończenia budowy – 2024. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 78 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Piąte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Korzystna ekspozycja okien na zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w okolicy, która uchodzi za jedną z najbardziej poszukiwanych na rynku. Panuje tu niczym niezmącona cisza oraz spokój. Osoby zmotoryzowane docenią szybki dojazd do pobliskiej autostrady oraz pobliski parking. Na wyciągnięcie ręki bogate zaplecze handlowo-usługowe. Warto podkreślić, że na plażę dojdziemy w mniej niż 10 minut.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim domownikom wysoki komfort i światowy poziom życia. Mamy tu, dla przykładu, klimatyzację, wideodomofon, infrastrukturę do Internetu, infrastrukturę do telewizji satelitarnej itp. Ekskluzywny apartament zachwyca również swoim słonecznym tarasem, komfortowym wnętrzem i praktycznym rozkładem pomieszczeń: aneks kuchenny + balkon + salon + 2 sypialnie + łazienka. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa dużym potencjałem, bowiem perfekcyjnie nadaje się pod inwestycję.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-547)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl