slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Suwałki

Apartament na wynajem Suwałki

Luksusowy apartament do wynajęcia w Suwałki (podlaskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 1980 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 1,8 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 64 m2, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na czwartym piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o trzech pokojach.

Ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany zamożnym osobom, a także rodzinom z dziećmi oraz zwierzętami. Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje w pierwszej kolejności komfortowym, wytwornym wnętrzem z praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi: balkon + przedpokój + wc + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny + 2 sypialnie. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert doskonałą lokalizacją w sąsiedztwie bogatego zaplecza. Mamy tu sklepy, supermarkety, przychodnie zdrowia, szkoły etc.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,1 tys. zł. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą podczas prezentacji.  Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442. Dla Państwa pracuje z wieloletnim doświadczeniem ponad 650 agentów, analityków, rzeczoznawców, prawników, a także doradców ds. nieruchomości, inwestycji, finansów i przedsięwzięć deweloperskich w blisko 100 Oddziałach Biur Obrotu Nieruchomości i Kredytów, a także w WGN Development na terenie Polski i zagranicy. Tylko 2021 roku nasi Agenci zrealizowali ponad 15 000 transakcji sprzedaży nieruchomości o wartości ponad 3 mld PLN. Grupa WGN ma zdecydowaną przewagę konkurencyjną na rynku, zapewniając klientom kompleksową i bezpieczną obsługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i doradztwa kredytowego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (144-983)

Kontakt:
e-mail: suwalki@wgn.pl