slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Studio / kawalerka / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 52 m2, lokalizacją na osiemnastym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 11 187 zł/m2. Budynek o osiemnastu kondygnacjach z rynku wtórnego oddany zostanie do użytku w 2024 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 581 700 zł i przemyślanym rozkładem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje w pierwszej kolejności zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Ekskluzywny apartament olśniewa ponadto prestiżową lokalizacją, którą upodobali sobie majętni biznesmeni. Na plażę można stąd dojść spacerem. To teren elitarnej inwestycji mieszkaniowej z bogatą ofertą części wspólnych. Znajdziemy tu między innymi: obiekty sportowe, sauny, sale gier, centra sportowe, baseny, tereny rekreacyjne, bankomaty, place zabaw, amfiteatr, restauracje, bary, salony usługowe, łaźnie, SPA etc. Na zmotoryzowanych czekają parkingi. W budynku znajduje się concierge i recepcja. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest wideodomofon, centralny system kamer oraz całodobowa ochrona.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony jest w wiele nowoczesnych rozwiązań (centralne Wi-Fi; infrastruktura klimatyzacyjna, centralny system telewizji satelitarnej). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: łazienka + sypialnia + balkon + aneks kuchenny + salon.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-568)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl