slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 50 m2, lokalizacją na 2 piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 11 184 zł/m2. Budynek o 2 kondygnacjach z rynku pierwotnego oddany zostanie do użytku w 2026 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 559 194 zł i przemyślanym rozkładem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności atrakcyjnymi możliwościami inwestycyjnymi, elastycznym system płatności, a także naturalnym i historycznym otoczeniem wybrzeża Morza Śródziemnego. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa (całodobowy monitoring wideo) oraz europejski poziom życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje nowoczesnym projektem wnętrza o następującym rozkładzie: kuchnia + pokój dzienny/sypialnia + korytarz + łazienka.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert rewelacyjną lokalizacją na terenie prestiżowego osiedla, z dala od wieżowców i gęstej zabudowy. Entuzjaści aktywnego wypoczynku docenią z pewnością długie trasy do pieszych wędrówek/biegania, boiska sportowe, miejsca piknikowe, kluby plażowe, baseny, parki wodne, centra SPA, siłownie, boiska do koszykówki etc. Na melomanów czeka amfiteatr i kino. W najbliższej okolicy nie brakuje sklepów, punktów usługowych, aptek, placów zabaw, restauracji, kawiarni, klubów zabaw dla dzieci, barów, mini marketów etc. To niezwykle szybko rozwijająca się okolica. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Ze szczegółowymi zasadami ochrony danych osobowych możecie się Państwo zapoznać na www.komercja24.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. jest administratorem Państwa danych osobowych. z o.o. ponad 100 biur WGN, portale www.wgn.pl, www.komercja24.pl. Uprzejmie informujemy, że WGN-Nieruchomości sp. WGN Nieruchomości Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami istnieje na rynku od 1991 r. WGN organizuje dla zainteresowanych wyjazdy i prezentacje nieruchomości na miejscu i gwarantuje bezpieczeństwo prawne transakcji. WGN gwarantuje: dopasowanie nieruchomości do możliwości finansowych kupującego, stylu życia oraz potrzeb + pomoc w doborze optymalnej formy finansowania + udział we wszystkich etapach zakupu + wyjaśnianie wątpliwości + gwarancję bezpiecznej prawnie transakcji + ofertę wyłącznie sprawdzonych na miejscu nieruchomości.
W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż skontaktuj się z nami drogą mejlową.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-947)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl