slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wrocław

Apartament do sprzedaży Wrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, a także imponująca cena 849 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 4 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na 2 piętrze i liczy 58,44 mkw. powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 14 528 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu bogatego zalecza handlowo-usługowego. Są tu zarówno punkty usługowe, sklepy, siłownie, apteki, przedszkola, szkoły, poczta. Dla zmotoryzowanych przygotowano darmowe miejsca parkingowe. Ekskluzywny apartament na sprzedaż oferuje domownikom wysoki standard życia oraz poczucie bezpieczeństwa (monitoring). Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu do sprzedaży koniecznie należy dodać elegancko i z wyczuciem smaku zaaranżowane wnętrze w stylu „loft”: 2 sypialnie + pokój dzienny + przedpokój + aneks kuchenny + balkon + łazienka.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym wielbicielom czaru i uroku dawnych kamienic. Wnętrza znakomicie nadają się na klimatyczne sesje fotograficzne. Tutaj każdy może poczuć się, jakby był gwiazdą filmową. Znajdziemy tu bowiem wiele dekoracji i nawiązań do pierwotnego/historycznego wyglądu wnętrza:
– ściana w pokoju dziennym;
– przejścia pomiędzy pokojami;
– drzwi.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont luksusowego apartamentu. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16508)

Kontakt:
e-mail: j.karys@wgn.pl